Dovolenkový domček

V okrajovej časti mesta Banská Štiavnica nájdete romantický Domček na Staromestskej. V blízkosti ubytovania sa nachádza centrum mesta a zároveň nádherná príroda, ktorá je zárukou Vašej pokojnej dovolenky.

Len pár minút od ubytovania sa rozprestiera prekrásna Botanická záhrada, zaujímavé Slovenské banské múzeum - Kammerhof i jedinečný Banskoštiavnický betlehem. Odporúčame Vám navštíviť neďaleký Starý Zámok a prejsť sa historickými uličkami až k Novému Zámku. Okolie Banskej
Štiavnice je známe vďaka veľkému počtu jazier a tájch. Za návštevu stojí napríklad jazero Klinger, Beliansky tajch, Vindšachtské jazero a mnoho ďalších v okolí obce Štiavnické Bane. Ak patríte k milovníkom zimných športov, lyžovačku a snowboarding si vychutnáte na svahoch lyžiarskeho strediska Salamandra Ski Resort.

Náš dovolenkový Domček na Staromestskej je celoročne k dispozícii a ponúka Vám štýlové ubytovanie s kapacitou 4 pevné lôžka a 2 prístelky. Vhodný je predovšetkým pre rodinky s deťmi, na romantické pobyty vo dvojici i pre menšiu skupinku turistov.

Pokojné voľné chvíle môžete tráviť v obývacej miestnosti, kde si oddýchnete na pohodlnom gauči, ktorý Vám v prípade potreby poslúži aj ako prístelka pre dve osoby. Nájdete tu tiež televízor so satelitným príjmom, rôzne stolové spoločenské hry a okrúhly jedálenský stôl so stoličkami. V kompletne zariadenej, romanticky ladenej, kuchyni si pripravíte Vaše vlastné jedlá. Nachádza sa tu sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu a navyše aj HiFi veža s CD prehrávačom.

Príjemný spánok si doprajete v jednej z dvoch 2-lôžkových spální zakaždým s manželskou posteľou. Súčasťou domčeka je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade záujmu Vám na žiadanie
prichystáme detskú postieľku a žehličku. V celom priestore je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príďte zaparkovať Vaše autá priamo k Domčeku na Staromestskej a cíťte sa ako doma. U nás ste vždy srdečne vítaní!

Cena za Domček na 1 noc je od 60 EUR.

 

Napísali o nás: Pekné bývanie článok 1; Pekné bývanie článok 2

 


domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek
domcek

Návrat hore